land road serwis kraków land rover range rover

O nas

Firma Land Road powstała późną wiosną 2009 roku. Nasza działalność jest rozszerzeniem prowadzonego od 2004 roku serwisu samochodów terenowych. Budowane wcześniej doświadczenia w zakresie przygotowań samochodów do wypraw i przepraw przełożyliśmy z powodzeniem na markę Land Rover. Zgromadzone doświadczenie zaowocowało stworzeniem serwisu Land Rover'a, w którym nie boimy się wyzwań, mamy wysoce wykwalifikowanych ludzi znających się na problematyce marki oraz świetny klimat panujący          w zespole.

land road serwis kraków land rover range rover

O nas

Jesteśmy w stanie wykonać wszystkie naprawy związane          z układem kierowniczym, układem napędowym i zawieszenia, układem hamulcowym, elektrycznym i zapłonowym, układem chłodzenia, klimatyzacji. Dokonujemy wymiany filtrów               i świec, sprzęgieł, olejów i płynów eksploatacyjnych. Wykonujemy naprawy silników, skrzyń biegów manualnych      i automatycznych. Ponadto świadczymy usługi w zakresie konserwacji podwozia. Oprócz napraw, zapewniamy również  diagnozy komputerowe pojazdów, przegląd auta przed zakupem oraz przygotowanie samochodu przed przeglądem rejestracyjnym
land road serwis kraków land rover range rover

O nas

Z naszych rąk wyszło kilka projektów, które pozwoliły użytkownikom Land Roverów czerpać satysfakcję                          z przebytych wypraw bez dodatkowych przygód w postaci problemów mechanicznych z samochodami. Mówimy tutaj np. o wyprawie na podbój Islandii, o projekcie Big Idea GloBall - przejazd przez Afrykę do Europy, czy też o wakacyjnych objazdówkach po Europie południowej lub Bliskim Wschodzie.